Şangay Anping Statik Technology Co, Ltd

16 Yıllık ESD Deneyimi Mükemmel Kalite Yaratma

E-posta: journey@sh-anping.com.cn Telefon: 0086 21 64517752

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd

Certifications
iyi kalite Anti Statik Bar satış için
iyi kalite Anti Statik Bar satış için
Customers Reviews
Mükemmel değer, mükemmel uyum, iyi tasarlanmış ve paketlenmiş. Daha fazla bilgi için sorun olabilir. Teşekkürler!

—— Koji Miyazaki

Reklamı yapılan gibi mükemmel müşteri hizmetleri, tavsiye ederim. İyi bir işbirliği ortağı.

—— William Axley

Güzel öğeler, iyi fiyat, iyi hizmet de!

—— Nuredin Mohammed

Ben sohbet şimdi

Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd

1 2 3
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd
Üretici Merkezi AP & T Hakkında Endüstri uygulama

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : UYGUN
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 40% - 50%
Şangay Anping Statik Technology Co, Ltd 1999 yılında bir Yüksek Teknoloji kurumsal araştırma ve üretim statik eliminator ve Çin'de statik ölçüm aletleri üreten kuruldu. Geçtiğimiz yıllarda uluslararası teknoloji trendlerine ayak uydurmak ve pazar talebini karşılayan ürünler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Farklı sektörlerdeki müşterilere statik elektrik sorununa en iyi çözümü sağlamayı taahhüt ediyoruz. Statik kontrol teknolojisini geliştirmeye odaklanıyoruz ve bu sektörde lider firma olmak için çok çalışıyoruz. Çin Elektronik Sanayicileri Derneği Anti-Statik Ekipmanlar Şubesi Başkan Yardımcısı olarak, Shanghai Anping, bu endüstri ve pazarda önemli bir etkiye sahiptir.

Şirketin AP&T marka serisi ürünleri arasında iyonlaştırıcı hava üfleyici, iyon çubuğu, iyonlaştırıcı hava tabancası, iyonlaştırıcı hava başlığı, iyonlaştırıcı hava yılanı, çeşitli özelliklere sahip statik ölçüm cihazları bulunmaktadır. Ürünlerimiz çılgınca yarı iletken, kapsülleme, opto-elektrik, elektronik, haberleşme, sprey terbiye, baskı, tekstil, eczacılık ekipmanları, inşaat malzemeleri ve enjeksiyon kalıplama endüstrilerinde kullanılmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle farklı alanlardaki statik problemleri olan müşterilere uygun ürünler ve çözümler sunabiliyoruz. Teknisyenlerimiz müşterilerimize çok yakın ve farklı endüstriyel özellikleri çok iyi anlıyorlar. Çok sayıda patentimiz var ve ulusal statik elektrik endüstrisi standart editörlerinden biriyiz. Sürekli olarak en yeni teknolojiye sahip ürünleri piyasaya sürüyoruz. Bazı ürünler ileri uluslararası ürünlerle rekabet edebilir.

Şimdiye kadar, dünyanın her yerinden binlerce müşteriyle iş ilişkisi kurduk. Ürünlerimiz çalışma alanları ve üretim ekipmanları dahil birçok yerde bulunabilir. Ayrıca, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda OEM ürünler de üretiyoruz. Tanınmış marka işletmeleri için OEM ürünleri üretme konusunda tecrübeli ve tüm müşterilerimizden yüksek değerlendirme aldık.

Misyonumuz , teknik yeniliği sağlamak ve gelişmiş statik kontrol teknolojisini kazanmak ve tüm dünyadaki müşterilere yüksek fiyat-performans oranıyla en iyi ürün ve çözümü sunmaktır. Müşterilerimizin statik sorunları çözmelerine ve şaşırtmasız bir dünya yaratmalarına yardım etmeye kararlıyız.

Şans ve geniş alan göz önüne alındığında, size tüm avantajlarımızı gösterirdik ve size yardım eli veririz. Değerli firma tabanınızla güveniniz ve mükemmel ürün ve hizmetimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurabileceğimizden eminiz.

İletişim bilgileri
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Journey

Tel: 86-21-6451-7752

Faks: 86-21-6451-7673

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)