tamam
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd 86-021-6451-7662 journey@sh-anping.com.cn
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd şirket Profili

 • Çin Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd şirket Profili
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Şirket ticaret

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Dünya çapında

 • Markalar

  UYGUN

 • No. Çalışanları

  100~300

 • Yıllık satış

  5000000-10000000

 • Yıl kurulan

  1999

 • İhracat p.c

  40% - 50%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-021-6451-7662

Giriş

Şangay Anping Statik Technology Co, Ltd 1999 yılında bir Yüksek Teknoloji kurumsal araştırma ve üretim statik eliminator ve Çin'de statik ölçüm aletleri üreten kuruldu. Geçtiğimiz yıllarda uluslararası teknoloji trendlerine ayak uydurmak ve pazar talebini karşılayan ürünler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Farklı sektörlerdeki müşterilere statik elektrik sorununa en iyi çözümü sağlamayı taahhüt ediyoruz. Statik kontrol teknolojisini geliştirmeye odaklanıyoruz ve bu sektörde lider firma olmak için çok çalışıyoruz. Çin Elektronik Sanayicileri Derneği Anti-Statik Ekipmanlar Şubesi Başkan Yardımcısı olarak, Shanghai Anping, bu endüstri ve pazarda önemli bir etkiye sahiptir.

Şirketin AP&T marka serisi ürünleri arasında iyonlaştırıcı hava üfleyici, iyon çubuğu, iyonlaştırıcı hava tabancası, iyonlaştırıcı hava başlığı, iyonlaştırıcı hava yılanı, çeşitli özelliklere sahip statik ölçüm cihazları bulunmaktadır. Ürünlerimiz çılgınca yarı iletken, kapsülleme, opto-elektrik, elektronik, haberleşme, sprey terbiye, baskı, tekstil, eczacılık ekipmanları, inşaat malzemeleri ve enjeksiyon kalıplama endüstrilerinde kullanılmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle farklı alanlardaki statik problemleri olan müşterilere uygun ürünler ve çözümler sunabiliyoruz. Teknisyenlerimiz müşterilerimize çok yakın ve farklı endüstriyel özellikleri çok iyi anlıyorlar. Çok sayıda patentimiz var ve ulusal statik elektrik endüstrisi standart editörlerinden biriyiz. Sürekli olarak en yeni teknolojiye sahip ürünleri piyasaya sürüyoruz. Bazı ürünler ileri uluslararası ürünlerle rekabet edebilir.

Şimdiye kadar, dünyanın her yerinden binlerce müşteriyle iş ilişkisi kurduk. Ürünlerimiz çalışma alanları ve üretim ekipmanları dahil birçok yerde bulunabilir. Ayrıca, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda OEM ürünler de üretiyoruz. Tanınmış marka işletmeleri için OEM ürünleri üretme konusunda tecrübeli ve tüm müşterilerimizden yüksek değerlendirme aldık.

Misyonumuz , teknik yeniliği sağlamak ve gelişmiş statik kontrol teknolojisini kazanmak ve tüm dünyadaki müşterilere yüksek fiyat-performans oranıyla en iyi ürün ve çözümü sunmaktır. Müşterilerimizin statik sorunları çözmelerine ve şaşırtmasız bir dünya yaratmalarına yardım etmeye kararlıyız.

Şans ve geniş alan göz önüne alındığında, size tüm avantajlarımızı gösterirdik ve size yardım eli veririz. Değerli firma tabanınızla güveniniz ve mükemmel ürün ve hizmetimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurabileceğimizden eminiz.

Geçmiş

Gelişim tarihi

1999 yılında, shanghai anping kuruldu.

2000 yılında, Çin'de ilk DC iyon fan geliştirdi.

2003 yılında, ilk AP&T AC iyon çubuğu başarıyla geliştirildi.

2007 yılında, "Elektrik Endüstrisi Antistatik Mühendislik İnşaat ve Kalite Kabul Şartnamesi" ulusal standardının hazırlanmasına katıldı.

2008 yılında ilk yerli DC iyon bar ürünü çıktı.

2008 yılında şirket iki buluş patenti aldı: “Fotoyon Eliminasyon Elektrostatik Cihaz ve Yöntem” ve “İyon Fanı Akıllı Kontrol”.

2011 yılında, ulusal bir yüksek teknoloji şirketi olarak derecelendirildi.

2011 yılında "taşınabilir bir elektrostatik tespit cihazı ve onun elektrostatik tespit yöntemi" buluş patenti elde edilmiştir.

2012 yılında, yurtdışı pazarları kapsayan.

2013 yılında “hat petrol ürünleri çevrimiçi testi” için ulusal bir araştırma projesi geliştirmek üzere Şangay Denizcilik Üniversitesi ve Sinopec ile işbirliği yaptık.

2013 yılında İyon Fan Statik Eliminator Genel Şartnamesi için endüstri standardının hazırlanmasına katıldı.

2013 yılında, "statik eliminator için elektrot montajı" buluş patenti kazandı.

2013 yılında şirket “tek iğneli alternatif çıktı pozitif ve negatif DC yüksek voltajı gerçekleştirebilen statik eleme cihazı” elde etti.

2014 yılında Sinopec'in nitelikli tedarikçisi olarak atandı.

2014 yılında şirket, “Ev Ortam Koşullarında Havadaki İnce Parçacıkları Çıkarmaya Uygun Hava Arıtma Cihazı” nı aldı.

2014 yılında şirket, “ev ortamı koşulları altında havadaki ince parçacıkların uzaklaştırılması için bir yöntem” elde etmiştir.

2015 yılında, kendi geliştirdiği iyon çubuğu ulusal patlamaya dayanıklı sertifikayı (Çin'de ilk) aldı.

2015 yılında, "güneş enerjili elektrostatik tespit cihazı" buluş patenti kazandı.

2015 yılında, "bir tür iyon fan veya elektrostatik algılama ve geri besleme fonksiyonu ile iyon bar" buluş patenti kazandı.

2016 yılında, bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip elektrostatik sensör (Çin'de ilk) doğdu.

2016 yılında, "güvenli çalışma moduna dayalı darbeli bir DC iyon çubuğu" buluş patenti kazandı.

2017'de Hindistan pazarına yatırım yapın ve bir ortak girişim şirketi kurun.

2017 yılında Guangdong şubesi kuruldu.

Hizmet

Shanghai Anping müşteriye en iyi ürün ve hizmeti sunmak amacına bağlı kalarak. İş prosedürü ile tüm müşterilerimize memnuniyet duygusu vermeye çalışıyoruz.

Satış öncesi servis:

Ticaretten önce mühendisimiz müşteriye çalışma ortamı, statik kontrol gereksinimi, ekipman durumu, kurulum koşulu, güç tüketimi, basınçlı hava tüketimi vb.Dahil olmak üzere uygulama durumunu analiz etmesine yardımcı olacak ve müşteri için özel bir çözüm sunacaktır.

Satış hizmetinde:

Siparişler, müşteriye geri bildirim ve geri bildirim aldıktan sonra 2 saat içinde işlenecektir. Üretim planı sipariş onaylandıktan hemen sonra buna göre düzenlenecektir. Teslimat en kısa sürede yapılacaktır.

Paketleme:

Nakliye sırasında zarar görmemesi için mallar düzgün bir şekilde paketlenmiştir. Farklı ürünler, güvenliği sağlamak için farklı paketleme yöntemlerine sahiptir.

Satış mühendisimiz tüm satış prosedürü boyunca müşteri ile yakın temas halinde kalacak ve böylece müşterilerden gelen herhangi bir gereksinime zamanında yanıt vermeyi garanti edecektir.

Teknik Destek:

Shanghai Anping kendi patent teknolojisine sahiptir ve deneyimli teknik ekip, gerektiğinde müşterimize her zaman verimli ve uygulanabilir teknik destek vermek için yeterli yeteneğe sahiptir.

Satış sonrası servis:

Ürünlerimiz için 1 yıl garantimiz var. Müşteri sorun yaşadıktan sonra teşhis konacak ve çok yakında çözüm sağlanacaktır.

Ekibimiz

Yönetim ekibi

Shanghai Anping'in yönetim ekibinin bileşimi oldukça deneyimlidir. Üyelerin çoğu bu sektörde ve yönetimde 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Yönetim ekibi, sektördeki gelişmelere ayak uydurabilecek stratejileri ortaya koymakta ve şirketin pazara en uygun ürünleri ve çözümleri sunmasını sağlamaktadır.

Satış ekibi

Ürün ve müşteri sektörlerine aşina olan 15'ten fazla deneyimli satış elemanı ile. Şimdiye kadar yarı iletken, kapsülleme, opto-elektrik, elektronik, iletişim, sprey kaplama, baskı, tekstil, ilaç ekipmanları, inşaat malzemesi, enjeksiyon kalıplama, temizlik, mobilya ve diğer birçok sektörden müşterilerimiz var.

Ar-Ge Ekibi

Deneyimli uzman ve mühendis ile üniversite profesörleri gibi dış teknik desteklerden oluşan Ar-Ge ekibimiz, en yeni teknolojiyi statik kontrolde araştırmaya devam ediyor ve yeni ürünler geliştiriyor.

Teknik servis

Shanghai Anping, kendi patent teknolojisine sahiptir ve deneyimli teknik ekip, gerektiğinde müşterimize verimli ve uygulanabilir teknik destek sağlamak için yeterli yeteneğe sahiptir.

Üretim

15 yıllık üretim tecrübesi, kalifiye işçi ve sıkı ISO yönetimi, AP&T ürünlerinin kalitesini garanti eder. Her ürün, çalışmadan önce gelen muayene, üretim testi, yaşlandırma, son muayene, performans testinden geçmelidir.

Shanghai Anping Statik Technology Co, Ltd yüksek performanslı bir ekip hizmet ve kalite bilinci yüksek düzeyde olan. Tüm üyeler nihai bir hedefe ulaşmak için başkalarıyla yakın işbirliği içindedir.