tamam
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd 86-021-6451-7662 journey@sh-anping.com.cn
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Torba yapım makinesinin statik kontrolünün uygulama durumu

Torba yapım makinesinin statik kontrolünün uygulama durumu

January 27, 2021

Torba yapım makinesinin statik kontrolünün uygulama durumu

 

Torba tasnif alanında poşet yapma makinesinin tek poşet üzerine yüklediği statik elektrik, özellikle yüksek hızlı makinelerde büyük sorunlara neden olabilir.Ayırma alanında, torbalar ya yapıştırılır ya da birbirini dışlar.Torba yapışırsa, paketlenmesi zor olacaktır.Birbirlerini birbirlerinden dışlıyorlarsa, torba sayısını doğru bir şekilde saymak zordur.Ayrıca görünüm de bir sorundur.

 

Katlanacak bobin üzerindeki statik elektriği ortadan kaldırmak için katlanır çerçeveye iki statik eliminasyon iyon çubuğu takılmıştır.Önceki bobinin yüzey statik elektriğini nötrleştirmek için bobin kapatılmadan önce iki statik eliminasyon çubuğu takın.Üfleyicili iyon çubuğu kılavuz plakaların arasına yerleştirilir, böylece poşet plakaya yerleştirildiğinde iyonlar poşetler arasına girerek statik elektriği nötralize eder ve ayrıca duman egzozunun kirli hava alanını da önleyebilir. Cihaz, böylece Bang Bang iyonlarının daha uzun süre temiz kalmasını sağlar.

Not: Bazı ürünler için, az miktarda statik elektriğin tutulması gerekebilir.DC iyon çubuğu, çıkışı ayarlayarak bu etkiye ulaşabilir.

hakkında en son şirket haberleri Torba yapım makinesinin statik kontrolünün uygulama durumu  0hakkında en son şirket haberleri Torba yapım makinesinin statik kontrolünün uygulama durumu  1